Як Українські зірки підтримують наших воїнів на фронті

Зірки які допомагають ЗСУ

10.02.2023 / 77 / Читання 1 хв.

З початком війни 100% зірок нашої країни фактично втратили свою роботу, та лише самі відчайдушні почали своєю діяльністю підіймати дух українцям. Тому давайте дізнаємося про відомих героїв нашої країни.

Леся Нікітюк

Які зірки допомагають ЗСУ

З перших днів війни українська телеведуча та блогер Леся Нікітюк перекваліфікувалася на волонтера та зробила зі школи у Хмельницькому притулок для переселенців. Через те, що його необхідність поменшала, зірка закрила центр. За час існування притулку вдалося розмістити у приміщенні початкової школи майже 3000 вимушених переселенців, 320 дітей та 84 тварин.

Даша Астаф’єва

Які зірки допомагають ЗСУ (2)

Співачка Даша Астаф’єва з перших днів війни приєдналася до волонтерів у Києві. Вона всіляко намагається допомогти нашим військовим. Спочатку зірка працювала на кухні та чистила картоплю, щоб нагодувати нашу армію. Також артистка допомагає притулкам для тварин та людям похилого віку. Бере участь у різних проєктах пов’язаних зі зборами коштів для ЗСУ.

Святослав Вакарчук

Які зірки допомагають ЗСУ (3)

У березні під час російського вторгнення до України Вакарчук приєднався до батальйону Територіальної оборони Львівщини. Музикант залишається в Україні, яка героїчно захищає свою цілісність, їздить у найгарячіші точки фронту, а також допомагає тим, кому це потрібно – від медиків до військових. При цьому він не забуває про музику, надихаючи своїми піснями солдатів та біженців на українських вокзалах та вулицях, а також за кордоном.

Маша Єфросиніна

Зірки які допомагають ЗСУ 1

Напевно, всі вже чули про “Фонд Маша”, який створювався для того, щоб порушувати таку гостру проблему, як домашнє насильство. Це – організація, яку започаткувала Маша Єфросиніна. Але зараз фонд розширив свою допомогу та спрямував зусилля на відновлення жінок та дітей під час війни. Фонд активно допомагає жінкам, дітям та людям похилого віку розв’язувати нагальні проблеми. Це включає доступ до ліків, їжі та інших речей першої потреби.

Сергій Притула 

Зірки які допомагають ЗСУ 1 (2)

Сергій Притула дуже сильно допомагає українським військовим у досягненні перемоги над диктатором путіним та агресивно налаштованою РФ. Він заснував благодійний фонд, у якому щодня кількість волонтерів збільшується, а зв’язки поширюються світом.

Группа “Леви на Джипі”

З перших днів війни вони проводили онлайн-трансляції, на яких у якнайскрутніші години підіймали настрій своїми жартами. Під час стрімів проводилися постійні кошти на ЗСУ. Рекорд: 1 мільйон гривень за одну трансляцію. На сьогодні хлопці продовжують свою справу та значно допомагають нашим хлопцям.

Дантес

Допомога зсу 3

Співак та гуморист бере активну участь у допомозі ЗСУ. Є ініціатором різних шоу про те, як він та його гості волонтерять на благо перемоги.

Олексій Дурнєв

Допомога зсу 3 (2)

Блогер, який у своїх YouTube програмах висміює русню не аби як допомагає у підтримці морального духу. Був одним з ініціаторів шоу “Пожежа”, за час якого було зібрано значну частину коштів на ЗСУ.

Артисти Вечірнього кварталу

Допомога зсу 3 (3)

Євген Кошовий та Олександр Пікалов з перших днів війни та по сьогоднішній день регулярно їздять по прифронтових містах та селах з концертами для воїнів ЗСУ. 

В цьому списку зібрані далеко не всі зірки чи медійні особи які роблять значущий вклад у нашу перемогу, і в його доповненні можете допомогти саме Ви. Залиште коментарі, у яких зазначте зірок, та як саме вони допомагають. 

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.