Шашковий фестиваль “Checkers Summer Fest – 2022”

Коли?
10.07.2022 (11:00-15:00)
Де?
озеро Верхнє Вигурівське, Троєщина, Київ
ШАШКОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ для дітей 2023

27.06.2022 / 64 / Читання 1 хв.

ВІКТОР КОВАЛЕНКО, Чемпіон світу з блискавичних шашок серед ветеранів

👉 Шашки – обов’язкова частина підготовки і японського самураю та українського козака. Опануючи шашки, воїн навчається далеко і точно розраховувати свої дії, проводити несподівані удари, займати вигідну позицію на дошці.

👉 Основна стратегія шашок – максимальне стиснення сил противника. І не важливо, як ви це зробите. Можна зайняти центр, можна оточити центр, можна прорватися в дамки за допомогою комбінації або взяти сили супротивника у зв’язку. Виявіть наполегливість в володінні мистецтвом гри, і вам підкоряться вершини.

 

Checkers Summer Fest

Літній шашковий фестиваль
10 липня 2022 року, початок об 11:00
озеро Верхнє Вигурівське, Троєщина

 

Програма фестивалю

1. Благодійний сеанс одночасної гри у шашки – Початок сеансу 12:00

👉 Сеанс дають діти, юні таланти, призери чемпіонатів України, світу та Європи. Умова участі у сеансі – зробити благодійний внесок на КОМПЛЕКТАЦІЮ ПІДРОЗДІЛУ “СОФІЯ” будь-якою сумою від 1 грн – тут. Гравець, який зробив нічию чи виграв, отримує заохочувальний приз.

2. Шашковий турнір для дітей до 16 років – Початок турніру: 13:30

👉 У турнірі можуть брати участь діти до 16 років, 2006 року народження та молодші. Гравці, які посіли призові місця серед хлопчиків та серед дівчаток, отримують дипломи, медалі та призи. Інші учасники турніру також отримують заохочувальні призи та дипломи за участь у турнірі. Початок турніру: 13:30, тривалість 1 година 30 хвилин. Для участі у турнірі необхідно заздалегідь зареєструватися за посиланням:

3. Розваги на свіжому повітрі, спортивні ігри, катання на катамаранах

👉 Після завершення спортивних заходів, учасники фестивалю можуть насолодитися відпочинком на природі, викупатися в озері, покататися на катамаранах. На території комплексу є спортивні майданчики, дитячі атракціони. Плануються частування для гостей фестивалю, плов від Центру Плову.

 

 

КАРТА ПРОЇЗДУ:

———————————————

ОРГАНІЗАТОРИ:

 

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.