Хто такий волонтер, та що він робить корисного

Хто такий волонтер та що він робить корисного фото 2023

13.01.2023 / 74 / Читання 1 хв.

Хто такий волонтер

На сьогодні, волонтери стали незмінною ланкою нашого суспільства. Те, чого змогли досягти прості люди лише з одним бажанням допомогти, не отримуючи нічого в замін, неможливо оцінити. Волонтерство об’єднує тисячі та мільйони людей по всьому світу. Тому неодмінно важливим є знати, ким є волонтер та що він робить корисного.

У перекладі з французької “волонтер” – це людина-доброволець. Людина, яка має звичку піклуватися про ближніх людей, допомагаючи їм абсолютно добровільно і без будь-якої вигоди. А нагорода за це – подяка і вдячність людей, яким надана допомога. Головне, що волонтери отримують відчуття своєї корисності. Завдяки цьому, волонтери трудяться на благо своєї країни абсолютно безкоштовно.

 

Потреба у волонтерах буде існувати до тих пір, доки людство їх потребує. Хто приходить одним з перших на допомогу при будь-якій біді – волонтер, хто допомагає знедоленим – волонтер, хто має чисте бажання в серці зробити цей світ кращим – волонтер.

 

Хто такий волонтер та що він робить корисного фото 2023Безкоштовно творити добро може далеко не кожна людина. Але таких відчайдушних людей, на щастя, дуже багато. Тих, хто допомагає ближнім своїм, що потрапили у важку ситуацію, називають добровольцями, або волонтерами. На плечах цих сміливців – пошук зниклих, прибирання громадських місць, допомога людям похилого віку і дітям та багато іншого. Доброта заслуговує похвали і подяки. Але волонтери зовсім не вимагають ніяких спасибі, вони від чистого серця виконують посильну роботу, відвідують дитячі будинки, організовують акції та концерти.

 

За час війни, волонтери змогли зробити надзвичайно багато. Кожен шукає те, в чому він буде корисним для своєї батьківщини. Амуніція, одяг, їжа, медикаменти, збори коштів, автомобілі, буржуйки, окопні свічки тощо. Все це та багато іншого змогли дістати наші відчайдухи і передати тим, хто цього потребує. За добу нелегких часів були створені фонди, які змогли зібрати сотні мільйонів та навіть мільярди гривень. Найбільші волонтерські організації змогли купити супутник та байрактари, а величезна кількість малих змогли забезпечити хлопців на фронті всім необхідним.

 

Одна людина з бажанням може зробити багато, дві – більше, а от що може зробити згуртований народ України ви можете побачити на багатьох прикладах сьогодення. Тільки разом ми зможемо дійти до перемоги. Єднаймося Українці! Разом до перемоги!

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваш email не буде опублікований.