Збираймо кошти на авто для ЗСУ (58 ОМБР).
💪 ВИРІШЕНО 🙏 ЩИРО ДЯКУЄМО 🙏
13.10.2022 / 354 / Читання 1 хв.
Тому дуже просимо 

Все просто.
Авто приженемо, відзвітуємо на сторінці Громадська організація “Антей-Плюс”
Разом до Перемоги 










Залишити коментар